Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Espiva.com, web sitemize kaydetmiş olduğunuz bilgilerin güvenliği ve gizliliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-posta adresiniz verilen siparişlerin size daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşması için kullanılacaktır. Sitemizde sadece hızlıca giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

SSL Sertifikası

Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Bu güvenlik sistemi ile kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Alışveriş yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu HTTPS://www.espiva.com adresinde işlem yapılmaktadır. Bu SSL güvenlik protokolü ile sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgilerininz şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması imkansızdır. Kart numaranızı da kesinlikle kimse göremez.

Üstelik kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bulunduğumuz bankalar sayesinde dünya standardı olan SET protokolünden de geçmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Müşterilerimizin güvenliği açısından kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde espiva.com ve de anlaşılmış olan banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmaktadır.

Bu şekilde de bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılması imkansız bir hal almaktadır. Bu sayede kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Bu sistem sayesinde espiva.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Mail Order Kredi Kartı Bilgileri Güvenliği

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonra imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

E-Posta Güvenliği

Herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayın. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Espiva.com, işbu ''Gizlilik Politikası'' hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara e-posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği taktirde, yayınladığı tarihteki yürürlük kazanır.

Gizlilik Politikamız ile ilgi her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Firmamıza aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: ESPİVA SPOR VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Alemdar Mah. Taşsavaklar Sok. Alayköşkü Cad. Bayoğlu Han Apt. No 2/A Cağaloğlu / Fatih / İSTANBUL

E-posta: [email protected]

Telefon: 0212 514 37 57 

Instagram AKIŞI
Yukarı Çık